Bývalá čarodejnica sa podelila o to, ako opustila okultizmus kvôli Kristovi a prečo je Halloween „Satanovým ihriskom

Kelti, ktorí to praktizovali, podľa Weaverovej vyvolávali duchov mŕtvych, aby k nim prišli a putovali po celej Zemi. Kostýmy podľa nej Kelti nosili preto, lebo verili, že prezlečenie zabráni „zlým“ duchom, aby ich spoznali.
Halloween nie je len o sladkostiach a zábavných kostýmoch a pôvod Halloweenu nemôžete oddeliť od Halloweenu,“ povedala Weaverová pre CP. „Nemôžete oddeliť sviatok, ktorý vznikol kvôli čarodejníctvu… rovnako ako nemôžete vziať tabuľku Ouija a povedať, že sa pomocou nej budete rozprávať s Pánom. Ľudia sa musia vedome rozhodnúť, že budú slúžiť Pánovi, pretože nemôžete slúžiť démonom a aj Bohu.“
 
Weaverová sa v minulosti zaujímala o démonickú ríšu už v ranom dospievaní. Hoci bola vychovávaná v kresťanskej domácnosti, jej rodičia a ďalší členovia rodiny sa k nej podľa jej slov správali násilne.
Aj keď mala Weaverová v škole niekoľko priateľov, vyhlásila, že skupina študentiek ju často šikanovala, pretože sa u nej začalo prejavovať vitiligo – stav, ktorý spôsobuje, že oblasti kože strácajú pigmentáciu.
V dôsledku toho sa Weaverová cítila doma a v škole ako vyvrheľ, čo viedlo k ťažkým depresiám a bojom so sebaúctou.

Keď mala 13 rokov, navštívila kamarátku, kde ju zaujal a zaujal film „The Craft“ z roku 1996, ktorý je o štyroch stredoškolských čarodejniciach, ktoré sa pomstia svojim tyranom.
Po zhliadnutí filmu Weaverová povedala, že začala čítať a študovať, ako by sa aj ona mohla stať čarodejnicou.

V rozhovore s moderátorom televíznej relácie „It’s Supernatural“ so Sidom Rothom v roku 2019 Weaverová podrobne opísala, prečo sa začala zaoberať tým, ako sa stať čarodejnicou.
 
„Hľadala som kontrolu v situáciách, v živote, v ktorom som mala pocit, že nemám žiadnu kontrolu,“ povedala Weaverová Rothovi v rozhovore zverejnenom na YouTube. „A mne sa zdalo, že tieto štyri čarodejnice, ktoré chodili na strednú školu, prinútili týchto šikanujúcich ľudí zaplatiť za to, že sa im vysmievali, pričom získavali ľudí, ktorí ich mali radi, a získali i všetky veci, ktoré si zažiadali. Tak som sa na to pozrela i ja a povedala som si, že to chcem praktizovať tiež.“
Weaverová povedala, že jej cesta k okultizmu sa začala celkom „nevinne“. Pálila šalviu a používala liečivé kryštály v snahe nájsť v sebe šťastie a získať prístup k moci z démonickej duchovnej ríše.
Skôr než sa však spamätala, trajektória jej života nabrala „hrozný“ a „strašidelný“ smer, keď sa začala ponárať do čarodejníckych kúziel a iných okultných praktík.
Krátko nato sa Weaverová presťahovala do nového domu, kde žila so spolubývajúcou, ktorá bola praktizujúca čarodejnica a pochádzala z dlhého rodu čarodejníc.
 
Kvôli ich intenzívnej účasti na okultných praktikách začali obe ženy vo svojom dome vnímať strašidlá.
Pri jednej takej príležitosti Weaverová povedala, že bola s jej spolubývajúcou osamote, každá v inej izbe, keď zrazu obe začali súčasne cítiť prítomnosť zla v dome. Každá z nich vybehla zo svojej izby na chodbu, kde sa stretli a jedna druhej pýtala, čo sa to deje.
„Svetlo na chodbe zrazu zhaslo, obe sme spadli na zem a všade okolo lietalo sklo,“ povedala Weaverová pre CP. „Pri iných príležitostiach sme so spolubývajúcim neustále počuli škrábanie a ťukanie na steny, keď sme si ľahli spať, pričom sme  boli svedkami toho, ako sa veci samy od seba pohybovali.“
Weaverová s jej spolubývajúcou vnímali, že na ich pozemku prebýva zlo. Aby zmiernili to, čo zažívali, vysadili záhradu s nechtíkmi, ktoré sú podľa Weaverovej kvetinou, o ktorej sa verí, že odháňa zlo z domov.

„Jeden deň sme boli v poriadku a na druhý deň, keď sme sa išli pozrieť na nechtíky, videli sme, že všetky uschli a sú mŕtve,“ rozprávala Weaverová.
 
V dôsledku praktizovania čarodejníctva začala Weaverová experimentovať aj s drogami a stala sa závislou od pervitínu a heroínu.
„Čarodejníctvo súvisí so zneužívaním drog alebo návykových látok, pretože ľudia, ktorí sa venujú čarodejníctvu, často užívajú látky, aby boli otvorenejší duchovnej sfére a to často vedie k užívaniu drog a alkoholu,“ dodala Weaverová.
„Vaša ostražitosť klesá, vy ste schopní byť otvorenejší duchovnej sfére, keď ste pod vplyvom alkoholu alebo drog. V týchto prípadoch sa drogy a alkohol často stávajú modloslužbou a sú vnímané ako bohovia a bohyne,“ pokračovala Weaverová.
V tom čase začala bojovať aj so závislosťou sebapoškodzovania. Často sa denne rezala, pretože jej to podľa jej slov prikazovali démoni, ktorí boli podľa nej vyvolaní prostredníctvom čarodejníckych praktík.
V rozhovore s Rothom povedala, že keď si v istom momente spočítala rany na zápästí, na jednej ruke ich mala 56, takže jej ruka vyzerala, akoby „prešla skartovačkou“.
 
Kvôli zážitkom zo „strašidelného domu“ sa Weaverová začala obávať, že jedného dňa ju démoni zabijú v spánku. V dôsledku toho prestala praktizovať čarodejníctvo.
Weaverová uviedla, že aj naďalej užívala drogy, denne sa rezala a nakoniec sa počas tehotenstva stala bezdomovkyňou a páchala také trestné činy, ktoré ju doviedli až  k jej uväzneniu. 

Comments are closed.