Bývalá čarodejnica sa podelila o to, ako opustila okultizmus kvôli Kristovi a prečo je Halloween „Satanovým ihriskom

Úprimná kresťanka a bývalá čarodejnica Jenny Weaverová povedala, že predtým, ako uverila v Ježiša a prijala ho za svojho Pána a Spasiteľa, strávila deväť rokov svojho života praktizovaním čarodejníctva, zneužívaním drog a počúvaním šepkajúcich hlasov, ktoré podľa nej boli démoni „mučiaci“ ju príkazmi: „Choď a podrež sa, podrež sa, podrež sa.“

V piatkovom rozhovore pre denník The Christian Post, 39-ročná Weaverová vysvetlila jej pevné presvedčenie, že Halloween je „Satanovo ihrisko“. Weaverová tento svetský sviatok takto opisuje preto, lebo je to deň, keď čarodejnice a čarodejníci venujú viac času praktizovaniu čarodejníctva, aby sa dostali do démonickej ríše, dodala.

Ako osoba,  ktorá žila ako čarodejnica takmer desať rokov, Weaverová povedala, že vie, že počas Halloweenu čarodejnice a čarodejníci veria, že závoj, ktorý oddeľuje démonickú ríšu od pozemskej, je tenší ako zvyčajne, čo umožňuje tým, ktorí praktizujú čarodejníctvo, mať väčší prístup do démonickej ríše.
 
Weaver povedala, že Halloween pochádza zo starobylého keltského sviatku Samhain, ktorý bol zaznamenaný v knihách z deviateho storočia. Počas týchto slávností, ktoré sa konali 31. októbra za súmraku, Keltovia podľa Weavera zapaľovali ohne, nosili kostýmy a večer trávili vyvolávaním duchov mŕtvych.

Comments are closed.