Bývalá členka čarodejníckeho hnutia Wicca o Harrym Potterovi

Čarodejníctvo bolo v 60. rokoch veľmi odlišné od toho dnešného. Bolo oveľa menej ľudí, ktorí sa mu venovali, a bolo viac tajné. Na konci tej duchovne problémovej dekády som bola zázračne zachránená silou Ježiša Krista a Jeho svätej krvi. Zriekla som sa každého zlého ducha ktorý žil vo mne a bola som plne oslobodená. Avšak, keď som začala navštevovať kresťanské cirkvi, uvedomila som si, že už aj tam zanechalo čarodejníctvo svoju pečať. Pohanské sviatky a sabaty boli oslavované ako „Kresťanské sviatky.“
Ako čas šiel, videla som tak-zvané „Kresťanské“ cirkvi kompromitovať sa a zjednocovať sa. Sledovala som tiež s veľkým údivom, ako východné náboženské praktiky a doktrína „New Age“ hnutia dobýjajú kongregácie. Bol to satanistický plán a ja som videla to prichádzať. Iluminátski spiklenci pochodovali vpred smerom k jednému svetovému náboženstvu s jasne zapustenými elementmi okultizmu v ňom pretkanými v jeho doktríne.

Na to aby boli úspešní v zasväcovaní sveta do čarodejníctva a tým definitívne kontrolovali svet, celá generácia bude musieť myslieť ako čarodejníci, hovoriť ako čarodejníci, obliekať sa ako čarodejníci a aj tak jednať. Okultné piesne 60. rokov naštartovali Luciferiánsky projekt dobývania myslí celej generácie. V piesni „Sound of Silence“ od Paula Simona a Arta Garfunkela nám bolo povedané, že semená boli zapustené keď celá generácia spala a že „vízie ktoré boli zasiate v mojej mysli stále pretrvávajú.“
Teraz máme rok 2000 a všetky organizácie na šírenie okultizmu a čarodejníctva sú na svojom mieste. Ilumináti musia jednať rýchlo, pretože čas beží. Bol to komunistický revolucionár Lenin, kto povedal: „Dajte mi jednu mladú generácia a ja zmením svet.“ Teraz, celá jedna mladá generácia bola daná do rúk ženy menom J. K. Rowlingová a jej knihám o čarodejníctve známych ako „Harry Potter.“

Ako bývalá čarodejnica môžem prehlásiť, že som Rowlingovej diela skúmala a že knihy o Harrym Potterovi sú tréningové manuály na vykonávanie okultizmu. Milióny mladých ľudí sú vedení k tomu, aby mysleli, rozprávali, obliekali sa a jednali ako čarodejníci tým, že ich srdcia sú naplnené obsahom týchto kníh. Deti sú tak posadnuté knihami o Harrym Potterom, že radšej nechajú televíziu a videohry a idú si čítať tieto manuály čarodejníctva.

Prvá kniha zo série s názvom „Harry Potter a kameň mudrcov“ predstavuje Harryho Pottera, sirotu, ktorej je predstavený úplne nový svet, keď je Harry vzatý do „Hogwartovej školy veštenia a čarodejníctva.“ Harry Potter sa v tejto okultnej škole učí, ako získať a využívať čarodejné nadanie.
Harry sa tak isto učí aj nové slovíčka, ako sú „Azkaban“, „Circe“, „Dracon“, „Hermes“ a „Slyterin.“ Všetko toto sú mená skutočných diablov a démonov. Toto nie sú vymyslené postavy! Aké skutočné to celé je? Milióny mladých ľudí sa čítaním týchto materiálov učia, ako pracovať s démonickými duchmi. Spoznávajú ich po mene. Obrovské množstvo kresťanských detí rovnako napĺňa svoje srdcia a mysle týmto odpadom, kým ich rodičia o týchto veciach často krát nič netušia.
Názvy kníh by mali byť pre nás dostatočným varovaním aby sme si uvedomili, aké satanské a anti-kresťanské tieto knihy sú. Už bola spomenutá prvá kniha s názvom „Harry Potter a kameň mudrcov.“ Druhá kniha v poradí má názov „Harry Potter a tajomná komnata“, kým tretia „Harry Potter a väzeň z Azkabanu.“  Už len z týchto názvov je nad Slnko jasnejšie, že knihy o Harrym Potterovi sú čisté čarodejníctvo a sú od diabla.

Ako skutočná čarodejnica, učila som sa o dvoch stranách tzv. „sily.“ Keď skutoční čarodejníci majú svoje sabaty (akési stretnutia/schôdzky čarodejníkov, kedy sa robia rôzne magické úkony. Zvyčajne sa tak deje pri splne Mesiaca –pozn. prekl. ) zdravia sa heslom „Buď požehnaný“ a odpoveď na pozdrav je „Sila s tebou.“ Obe strany „sily“ predstavuje Satan. Neexistuje žiadna dobrá strana sily ktorá by porazila tú zlú. Len krv Ježiša Krista môže zničiť obe strany tej satanskej „sily.“
Čarodejníci na tých najvyšších stupňoch hierarchie veria, že je sedem satanských princov a ten siedmy, ktorý je pridelený Kresťanom, nemá meno. Počas sabatistických stretnutí sa mu hovorí jednoducho „ten bez mena.“ V Harrym Potterovi je postava, ktorá sa volá „Voldemort.“ Všetci ho ale volajú „Ten, ktorý nesmie byť menovaný.“
(Čo je zaujímavé o tzv. siedmich princoch pekla hovorí aj stredoveká kresťanská démonológia, či Dantovo veľdielo „Inferno.“Podľa démonológie, jedným z týchto „princov“ má byť aj pohanský keltský boh Baal. Tomu sa robievali ľudské obete. Podľa tejto stredovekej náuky, démonských bytostí je veľmi veľa a princovia sú takmer na samom vrchole satanskej hierarchie – pozn. prekl.)
8. júla o polnoci boli snáď všetky kníhkupectvá zavalené miliónmi detí, ktoré sa snažili získať ďalší, v poradí štvrtý diel s názvom „Harry Potter a ohnivá čaša.“ Tieto knihy si deti pobrali domov netušiac, že každú jednu kópiu nasleduje do ich domovov skutočný démonický zlý duch. 8. Júl bol tak isto 18. deň (6+6+6) od jedného z pevne daných čarodejných sabatov. 8. Júl bol rovnako 13. deň od podpísania Charty spojených náboženstiev v San Franciscu.
Do budúcnosti sa počíta so zavedením kníh o Harrym Potterovi do školských osnov.

Čo hovorí Boh o knihách ako sú tie o Harrym Potterovi?
Mnoho veriacich prichádzalo, vyznávali sa a priznávali svoje skutky. A mnohí z tých, čo sa zaoberali čarami, podonášali knihy a pred očami všetkých ich spálili; keď spočítali ich cenu, vyšlo im päťdesiattisíc strieborných. Tak mohutne sa šírilo a silnelo Pánovo slovo.
Sk 19,18-20

Čo o Harrym Potterovi hovoria tí najmenší? Tu sú niektoré príklady …
„Chcem ísť do čarodejníckej školy učiť sa mágii.“ Dylan, 10 rokov
„Bolo by skvelé byť čarodejníkom pretože by ste mohli kontrolovať situácie a veci ako učitelia.“ Jeffrey, 11 rokov
„Chcela by som ísť do čarodejníckej školy a učiť sa mágii a kúzlami pôsobiť na ľudí. Urobila by som kúzlo, ktoré by vrátilo čas naspäť!“ Catherine, 9 rokov
„Knihy sú veľmi dobre napísané, nemôžem ich odložiť. Keď som sa bál, uvedomil som si že sú to len vymyslené veci a potom som sa už tak nebál.“ Nurray, 11 rokov
„Mne sa najviac páčilo, keď tí zlí ľudia zabili jednorožca a Voldemort potom pil jeho krv.“ Julie, 13 rokov
Toto sú komentáre mladých čitateľov Harryho Pottera. V dokumente zvanom „Harry Potter – Witchcraft Repacket, Making Evil, Look Innocent“ je táto stať:
Deťom sú v Harrym Potterovi predstavované veci ako ľudské obety, pitie krvi mŕtvych zvierat, či posadnutie duchovnými bytosťami.

Súdy zakazujú vo verejných školách kresťanské predmety, ale Wicca, ktorá je u súdov považovaná za náboženstvo, má ruky voľné. Harry Potter sa stal  metódou, ako zasvätiť tých najmenších do tajov okultného učenia Wicca.
Scholastic Inc., hlavný dodávateľ pomôcok do amerického školstva, pridal knihy o Harrym Potterovi do svojej ponuky. Keď si zadáte heslo „Harry Potter“ na webe scholastic.com, naskočí vám 268 správ. Pre heslo „Ježiš“ naskočí len 23 správ.
Potom, čo sú čitatelia vovedení do sveta okultizmu skrze knihy Harryho Pottera, si môžu svoje schopnosti a vedomosti v čarodejníctve a pohanstve vylepšovať na stovkách webových stránok s touto tématikou. Alebo si môžu kúpiť knihy, mnohé kníhkupectvá majú špeciálnu sekciu venovanú len literatúre Wicca. Alebo môžu navštíviť stránku Amazon.com, kde je obrovské množstvo okultnej literatúry.

Fenomén Harryho Pottera sa prehnal svetom detskej fantasy literatúry ako búrka. Okolo 200 miliónov kópií bolo už bolo predaných vo viac ako 40 jazykoch sveta. Jedna štúdia ukazuje, že viac ako polovica detí v západnom svete už čítala aspoň jednu z Potterovských kníh. Mnohí prečítali jednotlivé príbehy už viac ako raz.
Ale je to naozaj len vymyslená rozprávka ako napr. Karkulka, či Snehulienka? V jednom videu expertka na kulty Caryl Mastricianová poukazuje na to, že v starších príbehoch zlo nikdy neporazilo dobro … Toto ale neplatí o Harryho svete. Tam to záleží podľa situácie.
Čarodejníctvo má teraz silné pozlátko. Deti sa s Harrym Potterom častokrát zoznamujú už v materských školách. To ich neskôr vedie k hororovým filmom a stovkám Wiccanským internetovým stránkach. Ak žíznia po viac moci, máme v Amerike už prvé wiccanské študijne obory na univerzitách. Vo svete dospelých, rôzne spoločnosti ponúkajú výučbu okultného hnutia New Age. Absolventi potom idú medzi ľudí a poskytujú rôzne semináre, senzitívne tréningy, úľavy od stresu, sebazdokonaľovacie kurzy pre zamestnancov.

Bývalý satanista William Schnoebelien píše vo svojej knihe „Wicca, Satan´s Little White Lie“ (Wicca, satanova malá biela lož) toto: „Na koniec som pochopil … že rozdiely medzi čarodejníctvom, Wicca a satanizmom v skutočnosti neexistujú.“ Pred tým, než bol zachránený, William sa pár krát našiel, ako kráča po ulici a hľadá nejakú mladú ženu na ktorú by zaútočil – nechcel ju zneužiť, chcel piť jej krv.
To, čo vám už nepovedia, je hlad po moci. Harry Potter a zvyšok čarodejníkov sľubujú takúto moc. Ale na konci objavíte, že je to Satan kto si vyžaduje poplatok za moc a že celé to funguje asi ako syr na pasci na myši.

Harry Potter poskytuje zasvätenie do čarodejníctva pre celú novú generáciu ľudí. Len si predstavte, ako bude svet vyzerať, až vyrastú.
Milióny detí v Amerike majú nový školský obor – čarodejníctvo!
Práva skrze Harryho Pottera sa starodávne okultné náboženstvo Wicca dostáva do každej verejnej školy v Spojených Štátoch. Scholastic Inc., najväčšie vydavateľstvo detských kníh na svete, podsúva Harryho Pottera miliónom školopovinných detí po celom svete. Scholastic Inc. tiež využíva svoje monopolné postavenie aby zahltilo triedy a knižnice čarodejníckymi manuálmi skrytými vo forme „detskej fantasy literatúry.“

Učitelia sú nabádaní, aby sa Harry Potter čítal v triedach nahlas, čím sa u detí znižuje citlivosť na nebezpečenstvá okultného duchovného sveta.
Skrze Harryho magický svet sa deti učia, aké nástroje dnešní čarodejníci a neopohania používajú – nadprirodzenú obrazotvornosť, duchovné sústreďovanie, čarodejnícke prútiky, metly, zaklínadlá a kliatby. O novom filme Harry Potter od spoločnosti Warner Bros. sa hovorí ako vhodnom vyobrazení čarodejníctva. A skutočne to tak je.

Kresťanskí rodičia čelili podobným problémom už pred rokmi – to keď sa do verejných škôl dostávalo učenie o evolúcii. Boli nútení vysvetľovať svojim deťom, že nemôžu veriť všetkému čo sa v škole učia. Teraz, keď sa Harry Potter stáva súčasťou učebných osnov, rodičia musia mať o ňom dostatok informácií aby deťom vysvetlili, že čary, mágia a ďalšie podobné „aktivity“ z Harryho Pottera patria do zakázanej oblasti.

O Harrym Potterovi všeobecne:
Knihy o Harrym Potterovi sú o mladom čarodejovi, ktorý navštevuje prestížnu 1000 rokov starú okultnú školu. Všetci jeho učitelia sú praktizujúci okultisti, ktorí zasväcujú svojich študentov do temných umení čarodejníctva a veštenia: predpovedajú budúcnosť, vyrábajú elixíry, učia sa zaklínadlám a kliatbam.
Svet Harryho Pottera hovorí, že pitie krvi zabitých zvierat dodáva silu, že ľudské obete satanovi a Harryho krv dávajú nový život, že posadnutie démonom nie je duchovne nebezpečné a že prechod cez oheň, kontaktovanie mŕtvych a vypytovanie sa duchov atď je normálne a prípustné.
Nevadí vám, že sa vaše deti stávajú necitlivé?
Väčšina detí a dospelých sú totižto týmito vecami programovaní. A nehovorí sa tomu „programovanie“ len tak zo srandy. Je to masová kontrola mysle a manipulácia s podvedomím. Kto trávi s vašimi deťmi viac času, vy, alebo váš televízor? Akým hodnotám ich tá bedňa učí?

A teraz milí kresťanský fanúšikovia Harry Pottera:
Stal som sa vaším nepriateľom, keď vám hovorím PRAVDU?

Zdroj: http://nejotazky.nazory.cz/2016/10/byvala-clenka-carodejnickeho-hnutia-wicca-o-harrym-potterovi/
Originál v anglickom jazyku, z ktorého preklad pochádza –https://www.youtube.com/watch?v=0JPJDTWkuf8
 

Comments are closed.