Chráňte si deti! Walt Disney: „Satanská revolúcia“ okolo „malého démona“

„Malý démon“, nový animovaný seriál o žene, ktorá sa spája so Satanom a vytvára Antikrista, vyvoláva rozruch a kultúrne vlny. Dr. Ted Baehr, hollywoodska stálica a zakladateľ organizácie Movieguide, ktorá pomáha rodinám orientovať sa v zábavnom obsahu, povedal, že nie je ohromený vysielaním „Malého démona“, ani ho neprekvapujú kontroverzné témy seriálu, najmä vzhľadom na neisté postavenie kultúry. Pozrite si, ako rozoberá túto šou a ponúka rady kresťanským rodičom, ktorí sa zúfalo snažia zorientovať v stále zložitejšom zábavnom priemysle.

Dr. Ted Baehr, hollywoodska stálica

Dr. Ted Baehr, hollywoodska stálica a zakladateľ organizácie Movieguide, ktorá pomáha rodinám orientovať sa v zábavnom obsahu, povedal, že nie je ohromený vysielaním „Malého démona“, ani ho neprekvapujú kontroverzné témy seriálu, najmä vzhľadom na neisté postavenie kultúry. Pozrite si, ako rozoberá túto šou a ponúka rady kresťanským rodičom, ktorí sa zúfalo snažia zorientovať v stále zložitejšom zábavnom priemysle.

Kresťania, snažili sme sa vás varovať… | Reakcia Disneyho malého démona | Bryan Osborne

Ak ste si doteraz mysleli, že Disney nie je pre kresťanov zlý, tieto nové informácie pravdepodobne zmenia váš názor. V tomto videu Bryan Osborne hovorí o hroznom novom televíznom seriáli s názvom Malý démon, o spletitom spojení spoločnosti Disney s týmto démonickým programom a o nebiblických pravdách a myšlienkach, ktoré Malý démon šíri.

Comments are closed.