Herečka Emma Watsonová poďakovala „čarodejniciam zo svojho sabatu“ za to, že je čím je

Herečku Emmu Watsonovú poznajú mnohí predovšetkým ako predstaviteľku Hermiony z „magického sveta“ Harryho Pottera. Knižná a filmová séria je často označovaná za vstupnú bránu mladých do okultizmu. A hoci sa tomu viacerí smejú, Emma Watsonová teraz úplne otvorene priznala, že ona sama je členkou akejsi okultnej skupiny.

Tento mesiac oslávila Emma Watsonová svoje 33. narodeniny. Číslovka 33 je v okultizme azda tou najdôležitejšou a možno aj preto sa Emma rozhodla na svojom Instagrame zhodnotiť pri príležitosti týchto narodenín svoj doterajší profesný i súkromný život. Dňa 16. apríla zverejnila na sociálnej sieti, na ktorej jej svieti 70 miliónov sledovateľov (!), svoju „narodeninovú správu“.
Uviedla teda, že má 33 rokov, že skúšala surfovať, jazdiť na koňoch a dokonca že podstúpila i terapiu (čo inak zvýraznila). Spomína tiež ďalšie podobné veci, ako to, že skúšala variť, či jesť viac zeleniny, alebo že režírovala svoju prvú reklamu. Skutočne podivné veci však začína uvádzať až zhruba v 2. tretine tohto pomerne štandardného príspevku. Emma Watsonová totiž ďakuje svojim najväčším „patrónkam“ – svojmu ženskému čarodejníckemu kultu.

Píše:
Vďaka čarodejniciam z môjho sabatu (!), ktoré boli tak kľúčové v pomoci dostať ma tam (kde som) a kým teraz som.
„Čarodejniciam zo svojho sabatu“ odkazuje:
Vy ste moje Pomstiteľky (?!) a ste mojou inšpiráciou a ste vážne jedničky. Chce to len dať hlavy dokopy, ničím iným sa neriaďte.“

Na záver príspevku Emma ešte vyjadruje vďaku svojmu bratovi a niekoľkým kamarátkam. Aj z tohto vidno, akú prioritu má čarodejnícky sabat v jej živote, keď sa mu osobitne poďakovala a to ešte pred svojím bratom. Zvlášť desivé sú slová o tom, že čarodejnice sú jej „Pomstiteľkami“ (veľké prvé písmeno uviedla sama Emma), keďže okultní majstri sú známi svojimi útokmi na osoby, ktoré prekľajú.
Značka Harry Potter je dlhodobo obviňovaná z toho, že vedie deti práve k okultizmu až satanizmu. Mnoho maloletých a tínedžerov totiž tento „čarovný svet“ natoľko uchvátil, že sa o „čary“ zaujímajú aj naďalej – a tak sa nevedomky vydávajú na cestu okultnej literatúry, okultných spolkov a mnohí skončia až pri skutočnom satanizme.

Je toho však viac. Čarodejnícke formulky z kníh a filmov na zaklínadlá a preklínania sú zrejme skutočné, a autorka J. K. Rowlingová ich s najväčšou pravdepodobnosťou prevzala priamo z okultných kníh. V roku 2019 práve kvôli tomu stiahla katolícka stredná škola sv. Eduarda v Nashville všetky knihy zo série zo svojej knižnice. Predstaviteľom školy sa tiež nepáčilo, že kniha prezentuje čary ako dobré aj zlé, pričom katolicizmus jasne učí, že čarodejníctvo je čisto démonického charakteru. Pred knihami a filmami o Harrym Potterovi už varovali viacerí exorcisti, medzi inými napríklad aj otec Chad Ripperger, ktorý je taktiež toho názoru, že čary uvádzané v tejto sérii sú skutočné.
Hlavný vatikánsky exorcista Gabriele Amorth taktiež uviedol, že čítanie Harryho Pottera „vedie ku zlu“. Pokračoval:
V Harrym Potterovi koná diabol prefíkaným a skrytým spôsobom, pod rúškom mimoriadnych schopností, magických kúziel a kliatob.
V roku 2003 sa ku knihám vyjadril dokonca aj budúci pápež Benedikt XVI., ktorý ich označil za „podvedomé zvody, ktoré pôsobia nepozorovane a hlboko deformujú kresťanstvo v duši (dieťaťa) skôr, ako môže správne vyklíčiť“.

Prevzaté z: https://www.christianitas.sk/herecka-emma-watsonova-podakovala-carodejniciam-zo-svojho-sabatu-za-to-ze-je-cim-je/

Comments are closed.