Moderné liečebné metódy New Age spojené s okultizmom

Uvádzame stručný popis a varovanie pred už známymi ale i málo známymi metódami New Age, ako sú uvedené na web stránke:

Bankovanie

Bankovanie je starodávna liečebná metóda; jej čínske korene siahajú do roku 300 alebo 400 n. l. Baňkovanie sa stále pravidelne používa v tradičnej čínskej medicíne (TCM) v čínskych nemocniciach a inde. Na telo sa pripevnia rôzne veľké odsávačky a odsávaním sa na povrch pokožky vyťahuje krv.

Infračervená terapia

BioMat je „podložka“, ktorá premieňa elektrickú energiu na infračervené žiarenie (neviditeľné svetlo prírody). NASA zistila, že FIR je najbezpečnejšie a najpriaznivejšie svetelné vlnenie. Je známe, že znižuje opuchy, zvyšuje prietok krvi a preukázateľne ničí rakovinové a vírusové bunky bez toho, aby poškodilo okolité zdravé bunky.

Gua Sha

Gua sha je prírodná alternatívna terapia, ktorá spočíva v škrabaní pokožky masážnym nástrojom na zlepšenie krvného obehu. Táto staroveká čínska liečebná technika môže ponúknuť jedinečný prístup k lepšiemu zdraviu a riešiť problémy, ako je chronická bolesť.

Zdravotný koučing.

Zdravotný koučing sa bude zaoberať základmi výživovo bohatého stravovania a vytvorí vám prispôsobený plán, ktorý vám bude vyhovovať. Náš proces uľahčuje zdravú a udržateľnú zmenu správania tým, že vás vyzýva k rozvoju vnútornej múdrosti, identifikácii vašich hodnôt a premene vašich cieľov na činy.

Naturopatické zdravotné poradenstvo

Naturopatia a naturopatická medicína je najrýchlejšie sa rozvíjajúcou alternatívnou liečebnou disciplínou. Získala si nový rešpekt mimo konvenčnej medicíny alebo ako doplnok ku konvenčnej medicíne. Naturopatia je systém alternatívnej medicíny, ktorý lieči celého človeka bez použitia liekov, a to empirickými technikami, ktoré podporujú prirodzený samoliečebný proces jednotlivca. Naturopatická medicína je skôr preventívnym prístupom než intervenčným prístupom.

Projekt Myseľ, telo, duch

V tomto 21-dňovom projekte, ktorý je prezentovaný doslova ako šitý na mieru, sa sústredíte na VÁS a vaše ciele. Ak sa vám zdá 21 dní príliš rýchlo, prediskutujeme a prispôsobíme vaše potreby vašim cieľom. A nemusí to byť ani novoročné predsavzatie. Môžete sa len chcieť vrátiť k tomu, čím ste boli predtým!
Do procesu uzdravovania a obnovy zapájame celého človeka: myseľ, telo aj ducha. Či už sa potrebujete uzdraviť, zhodiť kilá, častejšie chodiť na podložku, zmeniť staré návyky, alebo všetko dohromady, IHW má pre vás projektovú cestu.
Prediskutujeme a zhodnotíme váš denný režim, nájdeme najlepšie časy pre vás, aby ste boli čo najaktívnejší; zásobujeme vaše telo najlepšími potravinami, nájdeme váš pokoj a splníme všetky vaše ciele.

Kyslíkové zenové sedenia

Kyslíkový bar je zariadenie, ktoré ponúka čistý kyslík s aromatickými roztokmi a je známe svojimi údajne liečivými účinkami!
Kyslíková terapia preukázateľne zvyšuje hladinu energie, zvyšuje vytrvalosť pri cvičení, pomáha rýchlejšie sa spamätať z fyzickej námahy, prináša úľavu od stresu a znečistenia, zvyšuje koncentráciu, pomáha relaxovať a zmierňuje bolesti hlavy a dokonca aj kocovinu. Môžete si objednať kyslíkové zenové sedenie alebo sa zastaviť počas našich prevádzkových hodín.
Môžete si vybrať „príchuť“ podľa vlastného výberu.
Kyslíková zenová stanica je len na objednanie.

Služby Reiky

Reiki je duchovné liečiteľské umenie, ktorého korene siahajú do Japonska. Slovo Reiki pochádza z japonského slova (Rei), ktoré znamená „univerzálny život“ a (Ki), ktoré znamená „energia“. Reiki nie je spojené so žiadnym konkrétnym náboženstvom alebo náboženskou praxou. Nie je to masáž ani nie je založená na viere alebo sugescii. Je to jemná a účinná forma energetickej práce využívajúca duchovne vedenú energiu životnej sily.
Reiki je životná energia, ktorá prúdi všetkými živými bytosťami. Praktizujúci Reiki chápu, že každý má schopnosť spojiť sa so svojou vlastnou liečivou energiou a používať ju na posilnenie energie v sebe a na pomoc iným. Verí sa, že „ki“ alebo energia človeka by mala byť silná a voľne prúdiaca. Keď je to pravda, telo a myseľ človeka sú v pozitívnom zdravotnom stave. Keď sa energia oslabí alebo zablokuje, môže to viesť k príznakom fyzickej alebo emocionálnej nerovnováhy.
Sedenie Reiki môže pomôcť zmierniť napätie a stres a môže pomôcť podporiť telo, aby sa uľahčilo prostredie pre uzdravenie na všetkých úrovniach – fyzickej, mentálnej a emocionálnej. Sedenie je príjemné a relaxačné a často sa využíva na osobné zdravie.

Intravenózne infúzie

Zažite omladenie zvnútra s našimi terapeutickými infúznymi službami. V spoločnosti Integrative Healing and Wellness veríme v silu proaktívnej starostlivosti o zdravie a transformačný potenciál cieleného podávania živín. Naše intravenózne infúzie sú wellness riešením navrhnutým tak, aby obišli tráviaci systém a umožnili cirkuláciu dôležitých vitamínov, minerálov a aminokyselín priamo do krvného obehu na 100 % vstrebanie.
Či už hľadáte posilnenie imunity, dodanie energie, doplnenie hydratácie alebo detoxikáciu, naše starostlivo kalibrované intravenózne zmesi pomôžu povzbudiť vaše telo, podporiť celkovú pohodu a urýchliť zotavenie. Každá infúzia je prispôsobená vašim jedinečným potrebám naším tímom vysokokvalifikovaných zdravotníckych odborníkov, čo zaručuje bezpečnú a individuálnu wellness cestu.
Dôverujte nášmu odhodlaniu starať sa o vašu pohodu. Prijmite budúcnosť wellness s infúznou terapiou Integrative Healing and Wellness – pretože zdravie nie je len o liečení, ale aj o prosperite.

Intuitívne čítanie médií

Allison Feehanová je klinická intuitívka, médium a jej sedenia sa nedajú porovnať s inými. Je povestná svojimi „papiermi“ a posolstvami, ktoré tieto stránky vypĺňajú. Má schopnosť intuitívne sa napojiť na vašu energiu a čítať jej celkové zdravie a pohodu, vidieť všetky ostatné nefyzické energie, ktoré môžu byť na vás naviazané tu, v tomto fyzickom svete, a pomôcť vám pri čistení tejto energie. Spojí sa s jedným alebo viacerými vašimi blízkymi, ktorí prešli na druhý svet, a prinesie vám uzavretie a pokoj.
Allison pri výkladoch spolupracuje s anjelmi a sprievodcami. Spolieha sa aj na vašich blízkych, ktorí jej prinášajú posolstvá a vedenie.

Duchovné vedenie

Duchovný koučing pomáha ľuďom na ich ceste k duchovnému rastu. Cieľom môže byť nájdenie životného cieľa, prekonanie prekážok a uvedenie bolesti a smútku do správnej perspektívy. Táto cesta nevyzerá pre každého rovnako, preto nie je prekvapením, že existujú duchovní kouči, ktorí zastupujú rôzne koncepcie spirituality vrátane kresťanstva a systémov viery New Age. Podobne ako ostatní, ktorí vedú, aj duchovní kouči veľa počúvajú. Môžu využívať aj iné modality. Náš kouč je duchovný bez vyznania a ako duchovný kouč vám pomáha získať sebadôveru, jasnosť a silu robiť vo svojom živote skvelé rozhodnutia. Zameriava sa na to, aby prostredníctvom lásky prinášala uvedomenie a uzdravenie a učila ostatných, ako otvoriť svoj vlastný duchovný potenciál

Čítanie akášických záznamov

Výklady z akašických záznamov ponúkajú duchovnú perspektívu duše. Môžete sa pozrieť z pohľadu svojej duše. V záznamoch nie je žiadne posudzovanie a všetko sa učí. Môže vám umožniť hlboký osobný rast z duchovného hľadiska aj na vašej ceste vpred v živote.

Akupunktúra

Akupunktúra je doplnková lekárska prax, ktorá spočíva v stimulácii určitých bodov na tele, najčastejšie pomocou ihly vniknutej do kože, s cieľom zmierniť bolesť alebo pomôcť liečiť rôzne zdravotné ťažkosti.
Aurikulárna akupunktúra je stimulácia akupunktúrnych bodov na vonkajšom povrchu ucha na diagnostiku a liečbu zdravotných ťažkostí v iných oblastiach tela. V uchu sa nachádza mikrosystém tela.

…Ošetrenia sa začínajú konzultáciou, na ktorej sa zistí celkový stav vašej pleti, prípadné zdravotné predpoklady a vaše ciele v oblasti starostlivosti o pleť. Potom vás terapeut položí na masážny stôl. Keď sa dokonale uvoľníte, terapeut zavedie drobné akupunktúrne ihly do konkrétnych oblastí tváre, uší, krku, rúk, a áno, aj chodidiel a nôh, aby zahrnul celé telo. Keď budú všetky ihly na svojom mieste, požiadajú vás, aby ste zostali v uvoľnenej polohe 20 až 30 minút. Vaše ošetrenie sa ukončí jemnou, upokojujúcou lymfatickou masážou tváre a krku s použitím esenciálneho oleja s baňkovaním tváre a gua-ša.

Vnútorná energia (kurz)

Sme v energetickom veku! Vaša duša je vaša vnútorná sieť s ústredným riadením nášho vnútorného zdravia, našej vonkajšej energie a našej duše. Kultivujte + rozpoznajte svoju vnútornú energiu pomocou nástrojov a informácií, ktoré zmenia váš život. V tomto virtuálnom, 4-týždňovom kurze budeme využívať svoju innergiu skúmaním toho, ako rozoznať energiu naplnenú faktami, energiu zahalenú lžami, emocionálne úrovne pozitívnej a negatívnej polarity a ako zvýšiť svoju vnútornú vibračnú úroveň.
Vzhľadom na temnotu, ktorá v poslednom čase zachvátila túto Zem, sa musíme stať lepšími, vyvinutejšími ľuďmi s kolektívnou energiou. Musíme sa naučiť stíšiť energetický hluk okolo nás, transformovať energiu v prospech svoj i kolektívu a chrániť sa pred nízko vibrujúcimi ľuďmi a situáciami využívaním pozitívnej energie.
Napadlo vám niekedy, že ste empatik? Chceli ste niekedy vedieť, či je niečo pravda alebo lož? Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, či sú doplnky stravy, ktoré užívate, pre vás vhodné? Potom je tento kurz určený práve vám.

Parazitická výzva

Ak máte pulz, máte parazita.
Parazity sú hlavnou príčinou mnohých zdravotných problémov od úzkosti, gastrointestinálnych problémov, problémov so srdcom, straty hmotnosti, kožných problémov, porúch nálady a mnohých ďalších.
Pridajte sa k nám na našej mesačnej komunitnej očiste od parazitov pri splne mesiaca. Každý mesiac sa koná Očista od parazitov pri splne mesiaca, prihláste sa teraz!

Zdroj: https://integrativehealingandwellness.com/services/parasite-challenge/

Comments are closed.