Okultné mámenie spoločnosti Disney

V Disneyho Malej morskej víle podpíše Ariel zmluvu so zlou čarodejnicou Ursulou – alebo jej predá svoju dušu? – výmenou za to, že sa stane človekom, aby sa mohla vydať za svojho princa.
Existuje množstvo démonických pohanských bohov a chrámov s pôsobivými obrazmi. Znovu a znovu je vidieť, ako ich hrdina a/alebo hrdinka navštevujú, aby sa s nimi poradili, ale biblický Boh v tejto rovnici takmer vždy chýba. Napríklad v skutočnom príbehu Pocahontas konvertovala na kresťanstvo, no v Disneyho filme navštívila chrám, aby sa poradila s démonickými pohanskými „prírodnými“ bohmi a bohyňami.
Fantázia je plná démonických obrazov a mytologických postáv. V tomto animovanom filme, treťom, ktorý Disney natočil, a v jeho pokračovaní sú dokonca aj dobré bytosti zobrazené ako bytosti spojené s mytológiou – ktorá je v skutočnosti démonológiou – ako napríklad satyri, alias kentauri alebo fauni, napoly ľudské napoly kozie stvorenie, ktoré je v skutočnosti predobrazom „boha“ Pana, ktorý je v skutočnosti diabol. Ako zvyčajne, o Bohu Stvoriteľovi nie je ani zmienka.
Mulan má strážcu, ktorým je červený drak, čo vedie dospelých a deti k presvedčeniu, že Satan, ktorý je v Biblii zobrazený ako červený drak, ich bude strážiť, pomáhať a chrániť, a nie ničiť.
V piesni Aladin, „Úplne nový svet“, chce Aladin vziať princeznú so sebou a spieva: „Môžem ti otvoriť oči, vziať ťa zázrak za zázrakom, cez bok a pod, na jazdu na čarovnom koberci, úplne nový svet, nový fantastický pohľad, nikto nám nepovie nie, ani kam ísť, ani nepovie, že sa nám to len zdá“.
Disneyho „Čarovné kráľovstvo“ je v skutočnosti – v súlade s diabolským nutkaním napodobňovať Boha – satanskou napodobeninou Božieho kráľovstva.
V Disneyho príbehoch zďaleka nejde o zdravú rodinnú zábavu, ale o nezdravé modely vzťahov. Frozen je jedným z najpopulárnejších animovaných disneyoviek všetkých čias a mnohí poznajú niektoré piesne naspamäť, najmä „Let it Go“. Podávané posolstvo je, že deti by sa nemali báť byť samy sebou a nikdy by sa nemali ospravedlňovať za to, kým sú, čo sa zdá byť v poriadku. Lenže Elsa svoju sestru takmer zabila a potom jej s pomocou rodičov jednoducho vymazala pamäť.
V mimoriadne úspešných filmoch Piráti z Karibiku spoločnosť Disney predstavila pirátov, ktorí sú v skutočnosti zlodeji, lupiči a vrahovia atď. ako niečo očarujúce, čo chcú deti napodobňovať, hrať a obliekať sa ako oni, a dokonca sa nimi chcú stať.
Walt Disney – Sám Walt Disney bol adoptovaný z týranej rodiny a prišiel o svoju adoptívnu matku, keď zomrela na udusenie v dôsledku chybného vyhotovenia domu, ktorý jej kúpil. Je pomerne dobre známe, že Walt Disney bol nielen pedofil, ktorý mal rád malých chlapcov, ale aj satanista, typ mužskej čarodejnice, slobodomurár 33. stupňa a člen iluminátov.

Zdroj: https://truthinreality.com/2019/06/25/the-disney-occult-deception/

Comments are closed.