Bývalý satanista varuje kresťanov pred slávením Halloweenu

Mali by kresťania sláviť Halloween? Názory kresťanských predstaviteľov, laikov a členov cirkvi sa líšia.
Podľa prieskumu CBN News na Facebooku si 87 % veriacich myslí, že kresťania by nemali sláviť Halloween, zatiaľ čo 13 % si myslí, že je to v poriadku.
Bývalý satanista John Ramirez sa nedávno pripojil k Charlene Aaronovej v relácii CBN News’s Prayer Link, aby hovorili o kresťanoch a Halloweene.

ČÍTAJTE: Rodičia pozor: Satanské kluby po škole majú za cieľ podkopať kresťanské kluby

„Bol som generálom kráľovstva temnoty v čarodejníctve,“ povedal Ramirez. „Sedel som s diablom a rozprával som sa s ním tak, ako sa dnes rozprávam s vami. Bol to takýto druh komunikácie. Bol to takýto druh vzťahu.
Ramirez varuje, že Halloween nie je len o kostýmoch a sladkostiach – existuje oveľa temnejšia realita.
„Niekedy ľudia hovoria: ‚Halloween som oslavoval pred 10 rokmi, toto som robil pred 15 rokmi, toto som robil pred 20 rokmi. Ale dvere sú stále otvorené. Práve ste prekliali svoju rodinu na tri až štyri generácie,“ povedal Ramirez pre CBN News.
„Musíte si byť vedomí, že je to prekliatie. Musíte sa vrátiť na miesto, kde ste začali, do toho roku, keď ste začali s tou halloweenskou záležitosťou, s oslavou, keď ste začali mať stretnutie s temnou stranou. Musíte sa vrátiť na to isté miesto a zrieknuť sa toho a zrieknuť sa toho v mene Ježiša Krista a poprosiť Boha, aby vám to odpustil, aby sa Boh zmiloval a zavrel tie dvere, aby sa celá vaša rodina mohla pohnúť dopredu,“ pokračoval.

Comments are closed.