Svedectvo – ako Jezabel pôsobí cez ženy na pracovisku

Toto je svedectvo muža a jeho skúsenosti z pracovného prostredia,  so ženami ovplyvňované duchom Jezabel:

Ako prvé, napadá ma otázka pre všetky ženy na pracovisku, ovplyvňované duchom Jezabel  – chcete sa pomstiť mužom tak, že ich chcete v povolaní – v práci  zničiť ?

  • Manažérka vedená duchom Jezabel

Na úvod použijem svoju vlastnú osobnú skúsenosť s mojou vedúcou, kontrolovanou týmto duchom, z pracoviska, kde som  pracoval a potom skúsenosť z iného pracoviska, s mojou podriadenou,  taktiež pod vplyvom ducha Jezabel. Obe skúsenosti boli pre mňa najviac traumatizujúcim obdobím  počas  celého môjho doterajšieho života.

Začnem najskôr so skúsenosťou, keď som pracoval u manažérky, kontrolovanou týmto duchom. Bolo to obdobie, ktoré trvalo dva a pol roka. Bola na vysokej riadiacej funkcii – riaditeľka  a ja som bol jej zástupcom. Opíšem postupne to, čo som prežil s touto chorou, dementnou ženou. Nemal som samostatnú kanceláriu, bol som umiestnený na poschodí, spolu so všetkými pracovníkmi oddelenia. Takto mi chcela naznačiť, že som jej vo všetkom  podriadený a nikdy by som nemal byť nikým iným, iba ako jeden z jej zmluvných úradníkov. Nedala mi žiadne povinnosti z pohľadu dohľadu nad našimi podriadenými. V skutočnosti som však musel prekontrolovať všetku prácu skôr, než som odišiel domov.

Moje pracovné hodiny začínali zvyčajne o 7:00 a trvali až do neurčita. Počas môjho 1. mesiaca až do dňa, kedy som odišiel, táto úbohá duša mi volala počas jej práceneschopnosti každučké ráno a oznamovala mi mi, že ak bude dostupná, tak iba medzi 9 až 10 hodinou. Vždy bola údajne „chorá“. V takejto zlej atmosfére, aká vládla na tomto pracovisku, mala spojencov, ktorých získala v rôznych oddeleniach. Jednalo sa o najhoršie ženy celej spoločnosti, na ktoré sa však ona mohla spoľahnúť a ktoré s ňou spolupracovali. Vykonávala veci, ktoré jej pomohli vyzerať dobre, avšak na úkor iných. Chodila na služobné cesty kdekoľvek a z akéhokoľvek dôvodu, ale väčšinou sa zdržiavala v Delaware, kde žila jej mama a otec.

Okrem jej platu, jej naviac preplácala spoločnosť náklady spojené s cestovaním, pričom to však nemohol robiť nikto z nás. Raz, keď bola na jednej z takýchto „služobných ciest“, zavolala mi z domu jej rodičov  a dávala mi príkazy cez telefón, akoby bola stále v práci. Keď som jej pripomenul, že ju zastupujem počas jej neprítomnosti, dostala sa do stavu mimo kontroly, kričiac plačúcky, že len ONA je  VŽDY a za VŠETKO zodpovedná.

Pokračuj v čítaní

Přístupové cesty Zlého – Vojtěch Kodet

Přístupové cesty Zlého – Vojtěch Kodet

Prečo je potrebné hovoriť o prístupových cestách zlého?
Pretože v dnešnej dobe sa ľudia veľmi ľahkovážne otvárajú zlému. Na jednej strane sa stretávame s tým, že je zlo úplne otvorené, demaskované, čo je veľká zmena oproti predchádzajúcim dobám (verejné satanské sekty, ľudia, ktorí sa verejne hlásia k zlu), a potom tu máme mnoho veľmi rafinovaných vecí. Na prvý pohľad nevyzerajú zle a ľudia sa tomu v dobrej viere a v neinformovanosti, niekedy až naivite ľahko otvoria, a potom zistia, že im to veľmi ničí život. Ako po stránke duchovnej, tak po stránke psychickej a niekedy to končí až telesnými problémami. Preto si myslím, že je potrebné na to upozorniť práve z aktuálneho hľadiska, pretože sa zlý duch často tvári ako anjel svetla, čo je jeho taktika od začiatku. Ale podoby, ktoré volí, sú dnes iné, než boli predtým.

Aké sú teda prístupové cesty zlého?
To je široká otázka. V prvom rade je to pokušenie, ktoré všetci každodenne zažívame. Boží nepriateľ útočí na naše slabosti, na naše myšlienky, na našu vôľu, snaží sa nás odvrátiť od konania dobra k nejakému čiastkovému zdanlivému prospechu pre nás a pokúša nás k hriechu. Toto je najčastejšie. Potom sú hriechy, ktoré nás zvláštnym spôsobom otvárajú duchu zla a sú to hriechy proti prvému prikázaniu – keď človek zamení Boha za nejakú modlu a ani si to neuvedomuje. V živote človeka, ktorý je pokrstený a patrí Kristovi, veci dobre fungujú iba vtedy, ak má Boha na prvom mieste. Boží nepriateľ sa snaží, aby toto prvé miesto človek prenechal niečomu inému. Zdanlivo to vyzerá nevinne a ľudia to obhajujú tým, že nikto nie je dokonalý. No iste, nikto nie je dokonalý, ale je dôležité, aby sme sa snažili Pána Boha milovať celým svojím srdcom a túžili po tom, aj keď nám to nejde. A ak má niečo v našom živote prednosť pred Bohom, aby sme to vyznávali.
Aby sme bojovali proti akémukoľvek druhu modlárstva. Tou modlou sa môže stať čokoľvek, najčastejšie vzťahy, ale aj hmotné veci, peniaze, zážitky, zábava. Mladí ľudia v súčasnosti v tejto oblasti najčastejšie „ulietajú“ na omamných látkach, na alkohole, na rôznych druhoch závislosti, na voľnej sexualite, na internete, ale aj na mágii, a tým sa otvára jeden veľký zdroj zlého. Pretože keď v inej oblasti človek zlyhá zo slabosti, vyzná sa a zasa sa vráti späť do vzťahu plného lásky a dôvery voči Bohu. V oblasti mágie, kde človek dá prvé miesto nejakej skutočne zlej veci, okultným praktikám alebo ezoterizmu (čo je v súčasnosti veľmi časté), alebo špiritizmu, tak ten zlý nielenže toho konkrétneho človeka zvedie k hriechu, ale začne si na neho robiť nárok. Pretože vo chvíli, keď zloduchovi dáme to prvé miesto, neopustí ho dobrovoľne. Na to ľudia často zabúdajú a toto býva najčastejším osídlom pre mnohých ľudí, pretože rôzne formy moderného ezoterizmu, špiritizmu a okultizmu sa skrývajú na mnohých miestach a tvária sa pre človeka potrebne a prospešne, no práve v tom je ich veľká pasca.